Stworzenie nowoczesnego portalu o gryfonikach

LOGOWANIE
Login:

Hasło :
Zapamiętaj mnie:Rejestracja użytkownika tutaj!
Odzyskanie hasła tutaj!

 
VIDEOGALERIA

Maruszka na pochylni


[pokaż więcej]
POLECAMY

SZUKAJ
Dział:
Klucz:
FOTOGALERIA
Data dodania: 1467273683
Data dodania: 1467273766
Data dodania: 1498597408


[pokaż więcej]
HODOWLE

[pokaż więcej]
ARTYKUŁY


[pokaż więcej]ARTYKUŁ


Artykuł do przeczytania.

Zdobywanie tytułów młodzieżowego championa polski i championa polski

Dla hodowców, czy właścicieli gryfonika, zdobywanie wszelakich tytułów jest rzeczą chyba dość ważną, ale to nie powinno nikogo dziwić, gdyż takie zdobyte nagrody podnoszą zdecydowanie rangę takiej hodowli.

Obecnie w Polsce gryfoniki, ale także i inne psy mogą uzyskać dwa rodzaje championatów, czyli mowa tutaj o tytule Młodzieżowego Championa oraz Polski Championa Wystawowego Polski. sędziów.Młodzieżowy Champion Polski – tytuł taki może uzyskać nasz gryfonik wtedy gdy uzyska 3 oceny doskonałe wraz z tytułem Zwycięzca Młodzieży od 3 różnych sędziów w klasie młodzieży, w tym jeden na wystawie międzynarodowej lub klubowej. Tu nie obowiązuje żaden limit czasowy. Po otrzymaniu takich ocen wniosek o przyznanie Młodzieżowego Championa Polski składamy w Zarządzie Głównym Związku Kynologicznego w Polsce(przez internet)Championa Polski – Na każdej wystawie kynologicznej organizowanej w kraju, sędziemu przysługuje prawo przyznania certyfikatu na wystawowego championa, który w skrócie nazywany jest CWC, natomiast za granicą CAC . Taki certyfikat może dostać pies i suka, które ukończyły 15 miesięcy oraz uzyskały ocenę doskonałą z lokatą pierwszą w klasie pośredniej, otwartej, użytkowej i championów i to bez względu na liczbę konkurentów. Obecnie trzeba zdobyć 3 takie certyfikaty CWC w tym jeden z wystawy międzynarodowej lub klubowej od 3 różnych sędziów w odstępie minimum 6 miesięcy i jeden dzień między pierwszym a ostatnim wnioskiem aby otrzymać dyplom Champina Polski.Ważne jest, żeby pilnować, aby taki wniosek CWC został zaznaczony w karcie oceny gryfonika, gdyż czasem zdarza się zaniedbanie, czy po prostu zwykłe przeoczenie, przez sekretarza ringowego, a już po wystawie niestety nie ma możliwość złożenia tak zwanej reklamacji, nawet, w przypadku, gdy otrzymaliśmy kolorowy kartonik z napisem CWC. Gdy wszystkie przedstawione powyżej warunki zostaną już spełnione to trzeba wtedy wypełnić wniosek o przyznanie championatu (znajduje się na stronie Zarządu Głównego Związku Kynologicznego w Polsce) i wysłanie go na podany na stronie adres.

Jeśli mamy ambicje, a nasz pies według sędziów jest doskonały możemy zawalczyć o tytuł Interchampiona tzn. championa międzynarodowego. Do tego potrzeba minimum 4 wniosków CACIB w tym 2 z innych krajów niż Polska oczywiście od różnych sędziów.

Każdy użytkownik portalu może dodawać komentarze do artykułów na naszym forum.
Dodaj komentarz


(2013-03-24 12:02:07)

Dodaj opinię


Uwaga!
Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) oraz zdjęć i elementów graficznych publikowanych w portalu GRIFFONS.PL w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!Aby powrócić do spisu artykułów, kliknij tutaj!

PARTNERZY


Partner: GRIFFONS.PL

[pokaż więcej]

SZCZENIĘTA

[pokaż więcej]
NA SPRZEDAŻ
FABIOLA
[pokaż więcej]
PSY
Dexter Park Ridge

[pokaż więcej]
SUKI

[pokaż więcej]
MŁODZIEŻ
JUSTIN Hell on Wheels

[pokaż więcej]
W PAMIĘCI

Gilbert Mawpet

[pokaż więcej]

Copyright © 2013 GRIFFONS.PL Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.
Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Prywatności.